More actions
m →Template being worked on: Coding and testing. |
m →Test: Testing. |
||
| Line 183: | Line 183: | ||
=== Incursion leadership === | |||
Original | |||
{| style="text-align: center;" | |||
| style="border:1px dotted lightgrey; vertical-align: top;" | {{Charimage|2118961970|size= 128}} | |||
| style="border:1px dotted lightgrey; vertical-align: top;" | {{Charimage|92286900|size= 128}} | |||
| style="border:1px dotted lightgrey; vertical-align: top;" | {{Charimage|93019590|size= 128}} | |||
| style="border:1px dotted lightgrey; vertical-align: top;" | {{Charimage|2115219948|size= 128}} | |||
| style="border:1px dotted lightgrey; vertical-align: top;" | {{Charimage|2120275728|size= 128}} | |||
|- | |||
| {{co|lightgrey|[[User:Muhib|Muhib]]}}<br>(CC Manager) | |||
| {{co|lightgrey|Korros Kolada}}<br>(Co-ordinator) | |||
| {{co|lightgrey|Paxte Eriker}}<br>(Co-ordinator) | |||
| {{co|lightgrey|Raytar Lafisques}}<br>(Co-ordinator) | |||
| {{co|lightgrey|Unilord Fidare}}<br>(Co-ordinator) | |||
|} | |||
Reduced style | |||
{| style="text-align: center;" | |||
|- | |||
| style="border: 1px dotted lightgrey;" | {{Charimage|2118961970|size= 128}} | |||
| style="border: 1px dotted lightgrey;" | {{Charimage|92286900|size= 128}} | |||
| style="border: 1px dotted lightgrey;" | {{Charimage|93019590|size= 128}} | |||
| style="border: 1px dotted lightgrey;" | {{Charimage|2115219948|size= 128}} | |||
| style="border: 1px dotted lightgrey;" | {{Charimage|2120275728|size= 128}} | |||
|- | |||
| [[User:Muhib|Muhib]]<br>(CC Manager) | |||
| Korros Kolada<br>(Co-ordinator) | |||
| Paxte Eriker<br>(Co-ordinator) | |||
| Raytar Lafisques<br>(Co-ordinator) | |||
| Unilord Fidare<br>(Co-ordinator) | |||
|} | |||