White 0rchid (talk | contribs) Blanked the page |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Hull Type !! Base !! Advanced !! Strat | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example | |||
|} | |||