White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Hull Type !! Base !! Advanced !! Strat | ! Hull Type !! Base !! Advanced !! Strat | ||
|- | |- | ||
| | | T1 Frigate || 1m || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Navy Frigate || 13m || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Pirate Frigate || 13m || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T2 Frigate || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T1 Destroyer || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Navy Destroyer || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Pirate Destroyer || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T2 Destroyer || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T1 Cruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Navy Cruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Pirate Cruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T2 Cruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | T1 Battlecruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Navy Battlecruiser || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | Pirate Battlecruiser || - || - || - | ||
|- | |||
| T2 Battlecruiser || - || - || - | |||
|- | |||
| T1 Battleship || - || - || - | |||
|- | |||
| Navy Battleship || - || - || - | |||
|- | |||
| Pirate Battleship || - || - || - | |||
|- | |||
| T2 Battleship || - || - || - | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:03, 19 October 2023
| Hull Type | Base | Advanced | Strat |
|---|---|---|---|
| T1 Frigate | 1m | - | - |
| Navy Frigate | 13m | - | - |
| Pirate Frigate | 13m | - | - |
| T2 Frigate | - | - | - |
| T1 Destroyer | - | - | - |
| Navy Destroyer | - | - | - |
| Pirate Destroyer | - | - | - |
| T2 Destroyer | - | - | - |
| T1 Cruiser | - | - | - |
| Navy Cruiser | - | - | - |
| Pirate Cruiser | - | - | - |
| T2 Cruiser | - | - | - |
| T1 Battlecruiser | - | - | - |
| Navy Battlecruiser | - | - | - |
| Pirate Battlecruiser | - | - | - |
| T2 Battlecruiser | - | - | - |
| T1 Battleship | - | - | - |
| Navy Battleship | - | - | - |
| Pirate Battleship | - | - | - |
| T2 Battleship | - | - | - |