White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
! Hull Type !! Base !! Advanced !! Strat | ! Hull Type !! Base !! Advanced !! Strat | ||
|- | |||
| Frigates || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Frigate || 1m || - || - | | T1 Frigate || 1m || - || - | ||