White 0rchid (talk | contribs) mNo edit summary |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| T2 Frigate || - || - || - | | T2 Frigate || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Destroyers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Destroyer || - || - || - | | T1 Destroyer || - || - || - | ||
| Line 20: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| T2 Destroyer || - || - || - | | T2 Destroyer || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Cruisers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Cruiser || - || - || - | | T1 Cruiser || - || - || - | ||
| Line 28: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| T2 Cruiser || - || - || - | | T2 Cruiser || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Battlecruisers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Battlecruiser || - || - || - | | T1 Battlecruiser || - || - || - | ||
| Line 36: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| T2 Battlecruiser || - || - || - | | T2 Battlecruiser || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Battleships''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Battleship || - || - || - | | T1 Battleship || - || - || - | ||
Revision as of 21:07, 19 October 2023
| Hull Type | Base | Advanced | Strat |
|---|---|---|---|
| Frigates | |||
| T1 Frigate | 1m | - | - |
| Navy Frigate | 13m | - | - |
| Pirate Frigate | 13m | - | - |
| T2 Frigate | - | - | - |
| Destroyers | |||
| T1 Destroyer | - | - | - |
| Navy Destroyer | - | - | - |
| Pirate Destroyer | - | - | - |
| T2 Destroyer | - | - | - |
| Cruisers | |||
| T1 Cruiser | - | - | - |
| Navy Cruiser | - | - | - |
| Pirate Cruiser | - | - | - |
| T2 Cruiser | - | - | - |
| Battlecruisers | |||
| T1 Battlecruiser | - | - | - |
| Navy Battlecruiser | - | - | - |
| Pirate Battlecruiser | - | - | - |
| T2 Battlecruiser | - | - | - |
| Battleships | |||
| T1 Battleship | - | - | - |
| Navy Battleship | - | - | - |
| Pirate Battleship | - | - | - |
| T2 Battleship | - | - | - |