White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
! '''Hull Type''' !! '''Base''' !! '''Advanced''' !! '''Strat''' | ! '''Hull Type''' !! '''Base''' !! '''Advanced''' !! '''Strat''' | ||
|- | |||
| || || || | |||
|- | |- | ||
| '''Frigates''' || || || | | '''Frigates''' || || || | ||
| Line 12: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| T2 Frigate || - || - || - | | T2 Frigate || - || - || - | ||
| || || || | |||
|- | |- | ||
| '''Destroyers''' || || || | | '''Destroyers''' || || || | ||
| Line 22: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| T2 Destroyer || - || - || - | | T2 Destroyer || - || - || - | ||
| || || || | |||
|- | |- | ||
| '''Cruisers''' || || || | | '''Cruisers''' || || || | ||
| Line 32: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| T2 Cruiser || - || - || - | | T2 Cruiser || - || - || - | ||
| || || || | |||
|- | |- | ||
| '''Battlecruisers''' || || || | | '''Battlecruisers''' || || || | ||
| Line 42: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| T2 Battlecruiser || - || - || - | | T2 Battlecruiser || - || - || - | ||
| || || || | |||
|- | |- | ||
| '''Battleships''' || || || | | '''Battleships''' || || || | ||
Revision as of 21:09, 19 October 2023
| Hull Type | Base | Advanced | Strat | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frigates | |||||||
| T1 Frigate | 1m | - | - | ||||
| Navy Frigate | 13m | - | - | ||||
| Pirate Frigate | 13m | - | - | ||||
| T2 Frigate | - | - | - | ||||
| Destroyers | |||||||
| T1 Destroyer | - | - | - | ||||
| Navy Destroyer | - | - | - | ||||
| Pirate Destroyer | - | - | - | ||||
| T2 Destroyer | - | - | - | ||||
| Cruisers | |||||||
| T1 Cruiser | - | - | - | ||||
| Navy Cruiser | - | - | - | ||||
| Pirate Cruiser | - | - | - | ||||
| T2 Cruiser | - | - | - | ||||
| Battlecruisers | |||||||
| T1 Battlecruiser | - | - | - | ||||
| Navy Battlecruiser | - | - | - | ||||
| Pirate Battlecruiser | - | - | - | ||||
| T2 Battlecruiser | - | - | - | ||||
| Battleships | |||||||
| T1 Battleship | - | - | - | ||||
| Navy Battleship | - | - | - | ||||
| Pirate Battleship | - | - | - | ||||
| T2 Battleship | - | - | - |