White 0rchid (talk | contribs) |
White 0rchid (talk | contribs) |
||
| Line 159: | Line 159: | ||
| 159m | | 159m | ||
| 208m | | 208m | ||
|- | |||
! style="background-color:#222222; width: 150px;" colspan="2" | T3 | |||
| 63m | |||
| 189m | |||
| 440m | |||
|} | |} | ||
| Line 159: | Line 159: | ||
| 159m | | 159m | ||
| 208m | | 208m | ||
|- | |||
! style="background-color:#222222; width: 150px;" colspan="2" | T3 | |||
| 63m | |||
| 189m | |||
| 440m | |||
|} | |} | ||