More actions
m →Storyline mission log: Add mission. |
m →Storyline mission analysis: Update analysis. |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| Courier | | Courier | ||
|1||1||-||- | |1||1||-||- | ||
|- | |||
| Evacuation | |||
| Courier | |||
|1||-||1||- | |||
|- | |- | ||
| Line 242: | Line 247: | ||
|- class="sortbottom" | |- class="sortbottom" | ||
! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ||
| | |160||125||15||20 | ||
|} | |} | ||
| Line 262: | Line 267: | ||
|- | |- | ||
| Courier | | Courier | ||
| | | 50 || 36 || 6 || 8 | ||
|- | |- | ||
| Line 274: | Line 279: | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | Total | ! scope="row" | Total | ||
| | | 160 || 125 || 15 || 20 | ||
|} | |} | ||