More actions
m →Grid |
|||
| Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| Caldari | | Caldari | ||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Gallante | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Minmatar | |||
| 0 | | 0 | ||
| 0 | | 0 | ||
m →Grid |
|||
| Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| Caldari | | Caldari | ||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Gallante | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| Minmatar | |||
| 0 | | 0 | ||
| 0 | | 0 | ||