→Usage: Added A + B chart to demonstrate drift. |
m →Usage: Typo |
||
| Line 199: | Line 199: | ||
| 1.2 | | 1.2 | ||
| 10.00014 | | 10.00014 | ||
|- | |||
| Jovian Symbolic Navigator 16:14:16:8:2:22:7 | | Jovian Symbolic Navigator 16:14:16:8:2:22:7 | ||
| -148,459,353,954 | | -148,459,353,954 | ||