More actions
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
Neville smit (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|Caldari | |Caldari | ||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|-|Caldari | |||
|Deteis | |||
|Merchandisers | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|-|Caldari | |||
|Deteis | |Deteis | ||
|Merchandisers | |Merchandisers | ||
| Line 52: | Line 365: | ||
|} | |} | ||
Race Bloodline Ancestry C I M P W | Race Bloodline Ancestry C I M P W | ||