| Line 19: | Line 19: | ||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45844 Tackling 101/102] | |[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45844 Tackling 101/102] | ||
|2011.08.06 | |2011.08.06 | ||
|- | |||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45997 Mining 102] | |||
|2011.08.07 | |||
|} | |} | ||