| Line 22: | Line 22: | ||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45997 Mining 102] | |[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45997 Mining 102] | ||
|2011.08.07 | |2011.08.07 | ||
|- | |||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=46249 Bookmarks 101] | |||
|2011.08.13 | |||
|} | |} | ||