More actions
Etienne law (talk | contribs) No edit summary |
Etienne law (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
| style="width: 200px;" | | | style="width: 200px;" | | ||
| style="width: 200px;" | | | style="width: 200px;" | | ||
|- | |- | ||
| Line 114: | Line 112: | ||
| <big>'''Lieutenant <br> '''</big><br> Communications Officer | | <big>'''Lieutenant <br> '''</big><br> Communications Officer | ||
| <big>'''Lieutenant <br> '''</big><br> Projects Officer | | <big>'''Lieutenant <br> '''</big><br> Projects Officer | ||
| <big>'''Midshipman <br> '''</big><br> LSC Liaison | |||
|- | |||
| <br><br> | |||
| <br><br> | |||
| <br><br> | |||
| <br><br> | |||
|- | |||
|} | |||
<br> | |||
{| | |||
|- | |||
| style="width: 200px;" | [[Image:Shegunna_Blow.jpg|left|128px|Shegunna Blow]] | |||
| style="width: 200px;" | | |||
| style="width: 200px;" | | |||
|- | |||
| <big>'''Midshipman <br>[[Shegunna Blow]] '''</big><br> LSC Liaison<br> Ivy League Diplomat | |||
| <big>'''Midshipman <br> '''</big><br> AMC Liaison | | <big>'''Midshipman <br> '''</big><br> AMC Liaison | ||
| <big>'''Midshipman <br> '''</big><br> Project Solitude Liaison | | <big>'''Midshipman <br> '''</big><br> Project Solitude Liaison | ||
|- | |- | ||
| <br><br> | | <br><br> | ||
| Line 126: | Line 142: | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[Category:Eve_University]] | [[Category:Eve_University]] | ||
[[Category:Ivy League Navy]] | [[Category:Ivy League Navy]] | ||