More actions
m →Agents |
|||
| Line 75: | Line 75: | ||
===Distribution=== | ===Distribution=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Agent Name | ! Agent Name | ||
! Location | ! Location | ||
! Level | ! Level | ||
! Required Standing | ! Required Standing | ||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Atterin_Barrie Atterin Barrie] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Litom_III_-_Salvation_Angels_Trading_Post Litom III - Salvation Angels Trading Post] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Peneciete_Mouttolouis Peneciete Mouttolouis] || [http://evemaps.dotlan.net/station/M-N7WD_VIII_-_Moon_18_-_Salvation_Angels_Trading_Post M-N7WD VIII - Moon 18 - Salvation Angels Trading Post] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Puuruoma_Alken Puuruoma Alken] || [http://evemaps.dotlan.net/station/M-N7WD_VIII_-_Moon_18_-_Salvation_Angels_Trading_Post M-N7WD VIII - Moon 18 - Salvation Angels Trading Post] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Voukunen_Oichoniras Voukunen Oichoniras] || [http://evemaps.dotlan.net/station/MDD-79_VIII_-_Moon_15_-_Salvation_Angels_Warehouse MDD-79 VIII - Moon 15 - Salvation Angels Warehouse] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Ardia_Skolf Ardia Skolf] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-ADOC_VII_-_Moon_12_-_Salvation_Angels_Warehouse H-ADOC VII - Moon 12 - Salvation Angels Warehouse] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Ayng_Pawel Ayng Pawel] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K-QWHE_VI_-_Moon_10_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery K-QWHE VI - Moon 10 - Salvation Angels Chemical Refinery] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Harlania_Armand Harlania Armand] || [http://evemaps.dotlan.net/station/MDD-79_VIII_-_Moon_15_-_Salvation_Angels_Warehouse MDD-79 VIII - Moon 15 - Salvation Angels Warehouse] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Sutratger_Lurbasgi Sutratger Lurbasgi] || [http://evemaps.dotlan.net/station/LJ-YSW_VI_-_Moon_14_-_Salvation_Angels_Trading_Post LJ-YSW VI - Moon 14 - Salvation Angels Trading Post] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Syntger_Averna Syntger Averna] || [http://evemaps.dotlan.net/station/A-1CON_X_-_Moon_2_-_Salvation_Angels_Warehouse A-1CON X - Moon 2 - Salvation Angels Warehouse] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Tamabehe_Hakesan Tamabehe Hakesan] || [http://evemaps.dotlan.net/station/A-1CON_X_-_Moon_2_-_Salvation_Angels_Warehouse A-1CON X - Moon 2 - Salvation Angels Warehouse] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Yomrousi_Esarsin Yomrousi Esarsin] || [http://evemaps.dotlan.net/station/M-N7WD_VIII_-_Moon_18_-_Salvation_Angels_Trading_Post M-N7WD VIII - Moon 18 - Salvation Angels Trading Post] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Agigaux_Zulenne Agigaux Zulenne] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-ADOC_VII_-_Moon_12_-_Salvation_Angels_Warehouse H-ADOC VII - Moon 12 - Salvation Angels Warehouse] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Buldebsdanner_Audotluin Buldebsdanner Audotluin] || [http://evemaps.dotlan.net/station/G-G78S_VII_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery G-G78S VII - Salvation Angels Chemical Refinery] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kuun_Vakaara Kuun Vakaara] || [http://evemaps.dotlan.net/station/HLW-HP_VI_-_Moon_10_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery HLW-HP VI - Moon 10 - Salvation Angels Chemical Refinery] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Pirghelaspon_Falancke Pirghelaspon Falancke] || [http://evemaps.dotlan.net/station/MDD-79_VIII_-_Moon_15_-_Salvation_Angels_Warehouse MDD-79 VIII - Moon 15 - Salvation Angels Warehouse] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Daneragi_Adhard Daneragi Adhard] || [http://evemaps.dotlan.net/station/G-G78S_VII_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery G-G78S VII - Salvation Angels Chemical Refinery] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Itkeri_Shasai Itkeri Shasai] || [http://evemaps.dotlan.net/station/CL-1JE_V_-_Moon_15_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery CL-1JE V - Moon 15 - Salvation Angels Chemical Refinery] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Uihider_Ergund Uihider Ergund] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-ADOC_VII_-_Moon_12_-_Salvation_Angels_Warehouse H-ADOC VII - Moon 12 - Salvation Angels Warehouse] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Motain_Tesschye Motain Tesschye] || [http://evemaps.dotlan.net/station/G-G78S_VII_-_Salvation_Angels_Chemical_Refinery G-G78S VII - Salvation Angels Chemical Refinery] || 5 || 7 | |||
|} | |} | ||