More actions
| Line 56: | Line 56: | ||
! Level | ! Level | ||
! Required Standing | ! Required Standing | ||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Arewachi_Oluo Arewachi Oluo] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_IV_-_Moon_2_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 IV - Moon 2 - Guristas Assembly Plant] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Atras_Ayanamo Atras Ayanamo] || [http://evemaps.dotlan.net/station/PF-QHK_VII_-_Moon_6_-_Guristas_Logistic_Support PF-QHK VII - Moon 6 - Guristas Logistic Support] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Elillan_Audel Elillan Audel] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_V_-_Moon_1_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 V - Moon 1 - Guristas Assembly Plant] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Hieyora_Nalvas Hieyora Nalvas] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Natuneni_Moinen Natuneni Moinen] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Orvyllerier_Allerande Orvyllerier Allerande] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Oswik_Alkwe Oswik Alkwe] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_IV_-_Moon_2_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 IV - Moon 2 - Guristas Assembly Plant] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Raigaken_Arakenda Raigaken Arakenda] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Y-4CFK_V_-_Moon_17_-_Guristas_Testing_Facilities Y-4CFK V - Moon 17 - Guristas Testing Facilities] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Tuoritoh_Airiken Tuoritoh Airiken] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 1 || -1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Assa_Ponto Assa Ponto] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_IV_-_Moon_2_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 IV - Moon 2 - Guristas Assembly Plant] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Ermund_Hargran Ermund Hargran] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_V_-_Moon_1_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 V - Moon 1 - Guristas Assembly Plant] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Omailly_Vleyzine Omailly Vleyzine] || [http://evemaps.dotlan.net/station/PF-QHK_VII_-_Moon_6_-_Guristas_Logistic_Support PF-QHK VII - Moon 6 - Guristas Logistic Support] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Raveeva_Astihr Raveeva Astihr] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Y-4CFK_V_-_Moon_17_-_Guristas_Testing_Facilities Y-4CFK V - Moon 17 - Guristas Testing Facilities] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Seyel_Vakirokiki Seyel Vakirokiki] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 2 || 1 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Alsinnave_Fanason Alsinnave Fanason] || [http://evemaps.dotlan.net/station/PF-QHK_VII_-_Moon_6_-_Guristas_Logistic_Support PF-QHK VII - Moon 6 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Cilis_Leglise Cilis Leglise] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Estamel_Tharchon Estamel Tharchon] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Y-4CFK_V_-_Moon_17_-_Guristas_Testing_Facilities Y-4CFK V - Moon 17 - Guristas Testing Facilities] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Irichi_Tsunikabda Irichi Tsunikabda] || [http://evemaps.dotlan.net/station/PF-QHK_VII_-_Moon_6_-_Guristas_Logistic_Support PF-QHK VII - Moon 6 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Junko_Karpela Junko Karpela] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kazue_Otalen Kazue Otalen] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kori_Latamaki Kori Latamaki] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_IV_-_Moon_2_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 IV - Moon 2 - Guristas Assembly Plant] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Mijuta_Etonori Mijuta Etonori] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Muskinen_Edara Muskinen Edara] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Panola_Paatama Panola Paatama] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Penchareel_Orlede Penchareel Orlede] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Y-4CFK_V_-_Moon_17_-_Guristas_Testing_Facilities Y-4CFK V - Moon 17 - Guristas Testing Facilities] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Shiralukka_Veroto Shiralukka Veroto] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Tadaku_Riutta Tadaku Riutta] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Yoskala_Osharento Yoskala Osharento] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 3 || 3 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Aakie_Sekichi Aakie Sekichi] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Haatoluppa_Arkeshi Haatoluppa Arkeshi] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Hanaruwa_Oittenen Hanaruwa Oittenen] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kaikka_Peunato Kaikka Peunato] || [http://evemaps.dotlan.net/station/P-VYVL_VII_-_Moon_1_-_Guristas_Assembly_Plant P-VYVL VII - Moon 1 - Guristas Assembly Plant] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kakkise_Verataila Kakkise Verataila] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Kihjuri_Marochi Kihjuri Marochi] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Knaanin_Aranuri Knaanin Aranuri] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Ogemi_Unenailen Ogemi Unenailen] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Olonashi_Kommeras Olonashi Kommeras] || [http://evemaps.dotlan.net/station/H-PA29_V_-_Moon_1_-_Guristas_Assembly_Plant H-PA29 V - Moon 1 - Guristas Assembly Plant] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Orsanen_Sidanenkin Orsanen Sidanenkin] || [http://evemaps.dotlan.net/station/K3JR-J_VIII_-_Guristas_Assembly_Plant K3JR-J VIII - Guristas Assembly Plant] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Thon_Eney Thon Eney] || [http://evemaps.dotlan.net/station/Y-4CFK_V_-_Moon_17_-_Guristas_Testing_Facilities Y-4CFK V - Moon 17 - Guristas Testing Facilities] || 4 || 5 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Korako_Kosakami Korako Kosakami] || [http://evemaps.dotlan.net/station/6NJ8-V_VII_-_Moon_2_-_Guristas_Logistic_Support 6NJ8-V VII - Moon 2 - Guristas Logistic Support] || 5 || 7 | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/agent/Vepas_Minimala Vepas Minimala] || [http://evemaps.dotlan.net/station/N5Y-4N_VII_-_Moon_20_-_Guristas_Logistic_Support N5Y-4N VII - Moon 20 - Guristas Logistic Support] || 5 || 7 | |||
|} | |} | ||