More actions
mNo edit summary |
m more tidying up |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
!Size | !Size | ||
|- | |- | ||
|Fiery Kernite | |||
|7 | |||
|tbc | |||
|- | |||
|Luminous Kernite | |||
|7 | |||
|11,000 | |||
|- | |||
|Kernite | |||
|10 | |||
|tbc | |||
|} | |||
Golden Omber x 10 | Golden Omber x 10 | ||
Silvery Omber x 11 | Silvery Omber x 11 | ||
mNo edit summary |
m more tidying up |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
!Size | !Size | ||
|- | |- | ||
|Fiery Kernite | |||
|7 | |||
|tbc | |||
|- | |||
|Luminous Kernite | |||
|7 | |||
|11,000 | |||
|- | |||
|Kernite | |||
|10 | |||
|tbc | |||
|} | |||
Golden Omber x 10 | Golden Omber x 10 | ||
Silvery Omber x 11 | Silvery Omber x 11 | ||