More actions
Death Scyhe (talk | contribs) No edit summary |
Death Scyhe (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
==Specific Rosters== | ==Specific Rosters== | ||
===Fits/Roles=== | ===Fits/Roles=== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| Anti Armor || || | |||
|- | |||
| Assault || || | |||
|- | |||
| Heavy || || | |||
|- | |||
| Logistics || || | |||
|- | |||
| Sniper || || | |||
|- | |||
| Scout || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|} | |||
=== | ===Leaders (Squad/Team)=== | ||
= | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| Squad Leaders || || | |||
|- | |||
| Team Leaders || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|} | |||
=== | ===Playtime (GMT)=== | ||
= | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
! Time | |||
|- | |||
| 00:00-01:00 || || | |||
|- | |||
| 01:00-0200 || || | |||
|- | |||
| 02:00-03:00 || || | |||
|- | |||
| 03:00-04:00 || || | |||
|- | |||
| 04:00-05:00 || || | |||
|- | |||
| 05:00-06:00 || || | |||
|- | |||
| 06:00-07:00 || || | |||
|- | |||
| 07:00-08:00 || || | |||
|- | |||
| 08:00-09:00 || || | |||
|- | |||
| 09:00-10:00 || || | |||
|- | |||
| 10:00-11:00 || || | |||
|- | |||
| 11:00-12:00 || || | |||
|- | |||
| 12:00-13:00 || || | |||
|- | |||
| 13:00-14:00 || || | |||
|- | |||
| 14:00-15:00 || || | |||
|- | |||
| 15:00-16:00 || || | |||
|- | |||
| 16:00-17:00 || || | |||
|- | |||
| 17:00-18:00 || || | |||
|- | |||
| 18:00-1900 || || | |||
|- | |||
| 19:00-20:00 || || | |||
|- | |||
| 21:00-22:00 || || | |||
|- | |||
| 22:00-23:00 || || | |||
|- | |||
| 23:00-00:00 || || | |||
|} | |||