More actions
Death Scyhe (talk | contribs) No edit summary |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
==General Roster== | ==General Roster== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Line 29: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|Heavy Beard ||Various(Mostly On) ||Heavy/AA || || Yes ||Yes | |Heavy Beard ||Various(Mostly On) ||Heavy/AA || || Yes ||Yes | ||
|- | |||
|Yurian Providence || 02:00-07:00 || Logistics/Sniper || || Yes ||Yes | |||
|- | |||
|Klark Morrigan || 20:00-23:00 ||Logistics/Sniper ||Dropship || || | |||
|- | |||
|Shiruba Ryou ||19:00-4:00 ||Logistics/Assault || || Yes ||Yes | |||
|- | |||
|Janus Vinland ||21:00 + ||Scout/Sniping || || || | |||
|- | |||
|Jack Kittinger ||02:00-05:00 ||Assault/Sniper || ||Yes ||Yes | |||
|- | |||
|J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||
|} | |} | ||
WD Means Weekday | WD Means Weekday | ||
WE Means Weekend | WE Means Weekend | ||
==Specific Rosters== | ==Specific Rosters== | ||