More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|Yurian Providence || 02:00-07:00 || Logistics/Sniper || || Yes ||Yes | |Yurian Providence || 02:00-07:00 || Logistics/Sniper || || Yes ||Yes | ||
|- | |||
|Mat'DeVrie ||20:00-02:00 || Sniper/Assault || || || | |||
|- | |||
|TrueXer0z ||Various || Assault/Sniper || ||Yes|| | |||
|- | |||
|Fox Gaden ||21:00 -00:00 ||Sniper/Assault || ||Yes || | |||
|- | |||
|Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||
|} | |} | ||