More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | |Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | ||
|- | |||
|Ulixes Omega ||Various ||Scout/Medic || || || | |||
|- | |||
|Damocles Leones ||00:00-04:00 ||Assault || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||