More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|Jebus McKing ||1800 - 2200 ||Logistics (Field) || || Yes ||Yes | |Jebus McKing ||1800 - 2200 ||Logistics (Field) || || Yes ||Yes | ||
|- | |||
|Kadee ARr || 04:00-06:00 ||Medic/Assault || ||Yes ||Yes | |||
|- | |- | ||
|Kevall Longstride ||18:00-01:00 ||Assault || || Yes ||Yes | |Kevall Longstride ||18:00-01:00 ||Assault || || Yes ||Yes | ||