More actions
No edit summary |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | |Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | ||
|- | |||
|Jake Bloodworth ||00:30-06:00 ||Medic/Combat Engineer || || || | |||
|- | |- | ||
|J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | |J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | ||
| Line 47: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|Kevall Longstride ||18:00-01:00 ||Assault || || Yes ||Yes | |Kevall Longstride ||18:00-01:00 ||Assault || || Yes ||Yes | ||
|- | |||
|Kain Reaver83 ||Various ||Sniper || Dropship || || | |||
|- | |- | ||
|Klark Morrigan || 20:00-23:00 ||Logistics/Sniper ||Dropship || || | |Klark Morrigan || 20:00-23:00 ||Logistics/Sniper ||Dropship || || | ||