More actions
| Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
| [[Harbinger]]||75||50|||||||||||||||| | | [[Harbinger]]||75||50|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Damnation]]||100||50|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Redeemer]]||125||125|||||||||||||||| | | [[Redeemer]]||125||125|||||||||||||||| | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
| [[Harbinger]]||75||50|||||||||||||||| | | [[Harbinger]]||75||50|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Damnation]]||100||50|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Redeemer]]||125||125|||||||||||||||| | | [[Redeemer]]||125||125|||||||||||||||| | ||