More actions
m →Sisters of Eve: updated stats |
m →Pirate Faction: move SOE ships to pirate |
||
| Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
| [[Vigilant]]||50||50|||||||||||||||| | | [[Vigilant]]||50||50|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Astero]]||75||25||20% - 100%|||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Bhaalgorn]]||75||75|||||||||||||||| | | [[Bhaalgorn]]||75||75|||||||||||||||| | ||
| Line 219: | Line 221: | ||
|- | |- | ||
| [[Vindicator]]||125||125|||||||||||||||| | | [[Vindicator]]||125||125|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Stratios]]||400||100||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Gila]]||400||125||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | | [[Gila]]||400||125||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | ||