More actions
mNo edit summary |
|||
| Line 842: | Line 842: | ||
== Factions == | == Factions == | ||
{| | |||
| valign="top" | | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#222222;" | | ! style="background:#222222;" | Empires | ||
! style="background:#222222;" | Syntax | ! style="background:#222222;" | Syntax | ||
! style="background:#222222;" | Icon | ! style="background:#222222;" | Icon | ||
| Line 852: | Line 854: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|amarr}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|amarr}}</nowiki> | ||
| align="center" valign="middle" | {{icon|amarr}} | | align="center" valign="middle" | {{icon|amarr}} | ||
| 128px | |||
|- | |||
| Amarr | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|amarr2}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|amarr2}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Amarr | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|amarr3}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|amarr3}} | |||
| 128px | | 128px | ||
|- | |- | ||
| Line 857: | Line 869: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|caldari}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|caldari}}</nowiki> | ||
| align="center" valign="middle" | {{icon|caldari}} | | align="center" valign="middle" | {{icon|caldari}} | ||
| 128px | |||
|- | |||
| Caldari | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|caldari2}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|caldari2}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Caldari | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|caldari3}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|caldari3}} | |||
| 128px | | 128px | ||
|- | |- | ||
| Line 862: | Line 884: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|gallente}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|gallente}}</nowiki> | ||
| align="center" valign="middle" | {{icon|gallente}} | | align="center" valign="middle" | {{icon|gallente}} | ||
| 128px | |||
|- | |||
| Gallente | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|gallente2}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|gallente2}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Gallente | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|gallente3}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|gallente3}} | |||
| 128px | | 128px | ||
|- | |- | ||
| Line 868: | Line 900: | ||
| align="center" valign="middle" | {{icon|minmatar}} | | align="center" valign="middle" | {{icon|minmatar}} | ||
| 128px | | 128px | ||
|- | |||
| Minmatar | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|minmatar2}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|minmatar2}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Minmatar | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|minmatar3}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|minmatar3}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Jovian Empire | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|minmatar3}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|minmatar3}} | |||
| 128px | |||
|} | |||
| valign="top" | | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#222222;" | Name | |||
! style="background:#222222;" | Syntax | |||
! style="background:#222222;" | Icon | |||
! style="background:#222222;" | Size | |||
|- | |||
| Ammatar | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|ammatar}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|ammatar}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| CONCORD | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|concord}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|concord}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| InterBus | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|interbus}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|interbus}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Khanid Kingdom | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|khanid kingdom}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|khanid kingdom}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Mordu's Legion | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|mordu}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|mordu}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Outer Ring Excavations | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|ore}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|ore}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Sansha's Nation | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|sansha}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|sansha}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Servant Sisters of EVE | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|sisters}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|sisters}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Society of Conscious Thought | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|society}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|society}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| The Syndicate | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|the syndicate}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|the syndicate}} | |||
| 128px | |||
|- | |||
| Thukker Tribe | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|thukker tribe}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|thukker tribe}} | |||
| 128px | |||
|} | |||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||