More actions
| Line 114: | Line 114: | ||
==== Minmatar Summary ==== | ==== Minmatar Summary ==== | ||
{| | {| class="wikitable" | ||
| Ship | |||
| | | Hoarder | ||
| | | Wreathe | ||
| | | Mammoth | ||
| | | Mammoth with PGM III | ||
|- style="vertical-align:top;" | |||
| Ship Note||Ammo specialist|||||| | | Ship Note||Ammo specialist|||||| | ||
|- | |- style="vertical-align:top;" | ||
| Skills|| | | Skills||{{sk|Minmatar Industrial|I}}<br>{{sk|Hull Upgrades|II}}<br>{{sk|High Speed Maneuvering|I}}<br>{{sk|Cloaking|III}}<br>{{sk|Astronautics Rigging|I}} | ||
| {{sk|Minmatar Industrial|I}}<br>{{sk|Hull Upgrades|II}}<br>{{sk|High Speed Maneuvering|I}}<br>{{sk|Cloaking|III}}<br>{{sk|Astronautics Rigging|I}} | |||
| {{sk|Minmatar Industrial|I}}<br>{{sk|Capacitor Management|II}}<br>{{sk|Hull Upgrades|II}}<br>{{sk|High Speed Maneuvering|I}}<br>{{sk|Cloaking|III}}<br>{{sk|Jury Rigging|I}} | |||
| {{sk|Minmatar Industrial|I}}<br>{{sk|Capacitor Management|II}}<br>{{sk|Hull Upgrades|II}}<br>{{sk|High Speed Maneuvering|I}}<br>{{sk|Cloaking|III}}<br>{{sk|Jury Rigging|I}}<br>{{sk|Power Grid Management|III}} | |||
| | |||
| || | |||
| ||Astronautics Rigging | |||
| | |||
| ||||||Jury Rigging | |||
| | |||
| |||||||| | |||
|- | |- | ||
| Cargo (m^3)||500||14861||7013||11400 | | Cargo (m^3)||500||14861||7013||11400 | ||
| Line 150: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| Cost (isk)||9.7M||12.7M||22M||22.7M | | Cost (isk)||9.7M||12.7M||22M||22.7M | ||
|} | |} | ||