More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
| Frigate | | Frigate | ||
| Small Energy Turret | | Small Energy Turret | ||
| | | 10% (per level Amarr Frigate) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Tormentor]] | |||
| Frigate | |||
| Small Energy Turret | |||
| 10% (per level Amarr Frigate) | |||
|} | |} | ||