More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 229: | Line 229: | ||
| Transfer Range | | Transfer Range | ||
| 20% (per level Amarr Destroyer) | | 20% (per level Amarr Destroyer) | ||
|} | |||
== Energy Transfer == | |||
{| class="wikitable" | |||
| rowspan='2' |[[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| rowspan='2' |[[Augoror]] | |||
| rowspan='2' |Cruiser | |||
| Transfer Range | |||
| 1000% | |||
|- | |||
| Transfer Amount | |||
| 200% | |||
|} | |} | ||