More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
| [[Omen]] | | [[Omen]] | ||
| Cruiser | | Cruiser | ||
| Medium Energy Turret | |||
| 10% (per level Amarr Cruiser) | |||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Zealot]] | |||
| Heavy Assault Cruiser | |||
| Medium Energy Turret | | Medium Energy Turret | ||
| 10% (per level Amarr Cruiser) | | 10% (per level Amarr Cruiser) | ||