More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | | [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | ||
| [[Harbinger]] | | [[Harbinger]] | ||
| Battlecruiser | |||
| Medium Energy Turret | |||
| 10% (per level Amarr Battlecruiser) | |||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Harbinger Navy Issue]] | |||
| Battlecruiser | | Battlecruiser | ||
| Medium Energy Turret | | Medium Energy Turret | ||