More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) m →Damage |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
| Large Energy Turret | | Large Energy Turret | ||
| 5% (per level Amarr Battlecruiser) | | 5% (per level Amarr Battlecruiser) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Abaddon]] | |||
| Battleship | |||
| Large Energy Turret | |||
| 5% (per level Amarr Battleship) | |||
|} | |} | ||