More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 218: | Line 218: | ||
| [[Prophecy]] | | [[Prophecy]] | ||
| Battlecruiser | | Battlecruiser | ||
| | | All Drones | ||
| 10% (per level Amarr Battlecruiser) | | 10% (per level Amarr Battlecruiser) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Armageddon]] | |||
| Battleship | |||
| All Drones | |||
| 10% (per level Amarr Battleship) | |||
|} | |} | ||