More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 359: | Line 359: | ||
| Transfer Range | | Transfer Range | ||
| 20% (per level Amarr Destroyer) | | 20% (per level Amarr Destroyer) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Armageddon]] | |||
| Battleship | |||
| Transfer Range | |||
| 10% (per level Amarr Battleship) | |||
|} | |} | ||