More actions
→Pirate Faction: added 2 Mordus Ship |
|||
| Line 204: | Line 204: | ||
|- | |- | ||
| [[Dramiel]]||20||15|||||||||||||||| | | [[Dramiel]]||20||15|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Orthrus]]||25||25|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Worm]]||30 - 50||25||*|||||||||||||| | | [[Worm]]||30 - 50||25||*|||||||||||||| | ||
| Line 210: | Line 212: | ||
|- | |- | ||
| [[Vigilant]]||50||50|||||||||||||||| | | [[Vigilant]]||50||50|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Barghest]]||50||75|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Astero]]||75||25||20% - 100%|||||||||||||| | | [[Astero]]||75||25||20% - 100%|||||||||||||| | ||