More actions
Dama arishe (talk | contribs) m Added sentry towers. |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
| medium | medium target | cruiser = icon_target_cruiser.png | | medium | medium target | cruiser = icon_target_cruiser.png | ||
| large | large target | battleship = icon_target_battleship.png | | large | large target | battleship = icon_target_battleship.png | ||
| sentry | tower | sentry tower = icon_target_tower.png | |||
| small neutral | small neutral npc | small neutral ship = icon_small_neutral_ship.png | | small neutral | small neutral npc | small neutral ship = icon_small_neutral_ship.png | ||
| medium neutral | medium neutral npc | medium neutral ship = icon_medium_neutral_ship.png | | medium neutral | medium neutral npc | medium neutral ship = icon_medium_neutral_ship.png | ||
| Line 804: | Line 805: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|large target|16}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|large target|16}}</nowiki> | ||
| align="center" valign="middle" | {{icon|large target|16}} | | align="center" valign="middle" | {{icon|large target|16}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Sentry tower | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|sentry tower|16}}</nowiki> | |||
| align="center" valign="middle" | {{icon|sentry tower|16}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|- | |- | ||