More actions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
'''Resources''' | '''Resources''' | ||
*None | *None | ||
=Distribution of planet types= | |||
{| border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" align="center" | |||
! Type | |||
! All | |||
! High | |||
! Low | |||
! Null | |||
![[W-Space|W-Space]] | |||
|- | |||
|Gas | |||
|align="right"| 23754 | |||
|align="right"| 3140 | |||
|align="right"| 3199 | |||
|align="right"| 9870 | |||
|align="right"| 7545 | |||
|- | |||
|Ice | |||
|align="right"| 11251 | |||
|align="right"| 1589 | |||
|align="right"| 1470 | |||
|align="right"| 4690 | |||
|align="right"| 3502 | |||
|- | |||
|Storm | |||
|align="right"| 8592 | |||
|align="right"| 1407 | |||
|align="right"| 1116 | |||
|align="right"| 3395 | |||
|align="right"| 2674 | |||
|- | |||
|Barren | |||
|align="right"| 8036 | |||
|align="right"| 1064 | |||
|align="right"| 1032 | |||
|align="right"| 3343 | |||
|align="right"| 2597 | |||
|- | |||
|Temperate | |||
|align="right"| 6939 | |||
|align="right"| 1062 | |||
|align="right"| 912 | |||
|align="right"| 2911 | |||
|align="right"| 2054 | |||
|- | |||
|Lava | |||
|align="right"| 6473 | |||
|align="right"| 795 | |||
|align="right"| 872 | |||
|align="right"| 2804 | |||
|align="right"| 2002 | |||
|- | |||
|Oceanic | |||
|align="right"| 1256 | |||
|align="right"| 171 | |||
|align="right"| 168 | |||
|align="right"| 511 | |||
|align="right"| 406 | |||
|- | |||
|Plasma | |||
|align="right"| 943 | |||
|align="right"| 127 | |||
|align="right"| 131 | |||
|align="right"| 386 | |||
|align="right"| 299 | |||
|- | |||
|Shattered | |||
|align="right"| 9 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 6 | |||
|align="right"| 2 | |||
|} | |||