More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 248: | Line 248: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|} | |||
Constellation: Ankard | |||
{| border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
! Type | |||
! Altrinur | |||
! Eygfe | |||
! Fildar | |||
! Jondik | |||
! Olbra | |||
! Reset | |||
! Vilur | |||
|- | |||
|Gas | |||
|align="right"| 4 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 3 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 3 | |||
|align="right"| 3 | |||
|- | |||
|Ice | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 5 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 0 | |||
|- | |||
|Storm | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|- | |||
|Barren | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 2 | |||
|- | |||
|Temperate | |||
|align="right"| 3 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|- | |||
|Lava | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |||
|- | |||
|Oceanic | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|- | |||
|Plasma | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|- | |||
|Shattered | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||