More actions
mNo edit summary |
|||
| Line 50: | Line 50: | ||
| valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites}} </nowiki> | | valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites}} </nowiki> | ||
| valign="top" | {{incursion sites|assault sites}} | | valign="top" | {{incursion sites|assault sites}} | ||
|- | |||
| valign="top" | Assault sites<br>(Nation Commander Stronghold) | |||
| valign="top" style="background:#333333;" | <nowiki>{{incursion sites|assault sites|ncs}} </nowiki> | |||
| valign="top" | {{incursion sites|assault sites|ncs}} | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Assault sites<br>(Overwhelmed Civilian Facility) | | valign="top" | Assault sites<br>(Overwhelmed Civilian Facility) | ||