More actions
Al hubbard (talk | contribs) m →Cruisers: Updated Ishtar's sentry bonuses. |
Added Devoter |
||
| Line 990: | Line 990: | ||
| style="text-align:left;" | Minmatar | | style="text-align:left;" | Minmatar | ||
| 25 | | 25 | ||
| 25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[Devoter]] | |||
| style="text-align:left;" | Heavy Interdiction Cruiser | |||
| style="text-align:left;" | Amarr | |||
| 50 | |||
| 25 | | 25 | ||
| | | | ||