More actions
mNo edit summary |
m updated planets near Aldrat tables |
||
| Line 370: | Line 370: | ||
|- | |- | ||
|Gas | |Gas | ||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 2 | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| 3 | |||
|- | |- | ||
|Ice | |Ice | ||
|align="right"| | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 3 | |||
|align="right"| 0 | |||
|- | |||
|Storm | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|- | |- | ||
|Barren | |Barren | ||
|align="right"| | |align="right"| 5 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 4 | ||
|align="right"| | |align="right"| 8 | ||
|align="right"| | |align="right"| 4 | ||
|align="right"| | |align="right"| 2 | ||
|- | |- | ||
|Temperate | |Temperate | ||
|align="right"| | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 1 | |||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |||
|- | |- | ||
|Lava | |Lava | ||
| Line 421: | Line 421: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
| Line 430: | Line 430: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- | ||
| Line 456: | Line 456: | ||
|- | |- | ||
|Gas | |Gas | ||
|align="right"| | |align="right"| 5 | ||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 2 | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 4 | |||
|align="right"| 1 | |||
|- | |- | ||
|Ice | |Ice | ||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- | ||
|Storm | |Storm | ||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 0 | ||
|- | |- | ||
|Barren | |Barren | ||
|align="right"| 6 | |||
|align="right"| 4 | |||
|align="right"| 5 | |||
|align="right"| 3 | |||
|align="right"| 2 | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 6 | ||
|- | |||
|Temperate | |||
|align="right"| 2 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- | ||
|Lava | |Lava | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|- | |- | ||
|Oceanic | |Oceanic | ||
|align="right"| | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||