More actions
→Pilot Skills: filling in table |
→Pilot Skills: finish up the 50% station table |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
|align="center"|94.6% | |align="center"|94.6% | ||
|align="center"|96.8%||align="center"|99.0%||align="center"|101.2%||align="center"|103.5%||align="center"|105.7% | |align="center"|96.8%||align="center"|99.0%||align="center"|101.2%||align="center"|103.5%||align="center"|105.7% | ||
|- | |||
|align="center"|V||align="center"|III | |||
|align="center"|96.2% | |||
|align="center"|98.5%||align="center"|100.8%||align="center"|103.1%||align="center"|105.4%||align="center"|107.8% | |||
|- | |||
|align="center"|V||align="center"|IV | |||
|align="center"|97.9% | |||
|align="center"|100.2%||align="center"|102.6%||align="center"|105.0%||align="center"|107.4%||align="center"|109.8% | |||
|- | |||
|align="center"|V||align="center"|V | |||
|align="center"|99.5% | |||
|align="center"|102.0%||align="center"|104.5%||align="center"|106.9%||align="center"|109.4%||align="center"|111.9% | |||
|} | |} | ||