More actions
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|| Bouncer || 35 +2 ||40 +8 ||.016 +003 || 64 exp || 1.5 | || Bouncer || 35 +2 ||40 +8 ||.016 +003 || 64 exp || 1.5 | ||
|- | |||
|| Curator || 35 +7 ||10 +2 ||.023 +.005 || 64 em || 1.6 | || Curator || 35 +7 ||10 +2 ||.023 +.005 || 64 em || 1.6 | ||
|- | |||
|| Garde || 20 +4||15 +3||.030 +.006|| 64 ther || 1.7 | || Garde || 20 +4||15 +3||.030 +.006|| 64 ther || 1.7 | ||
|- | |||
|| Warden || 50 +10||35 +7||.010 +002|| 64 kin || 1.4 | || Warden || 50 +10||35 +7||.010 +002|| 64 kin || 1.4 | ||
|} | |} | ||