More actions
| Line 157: | Line 157: | ||
| Null | | Null | ||
| 9000 units of [https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Vermillion_Cytoserocin Vermillion Cytoserocin]. (Angel Cartel NPCs) | | 9000 units of [https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Vermillion_Cytoserocin Vermillion Cytoserocin]. (Angel Cartel NPCs) | ||
|- | |||
| [[Saintly Nebula]] | |||
| Unknown | |||
| High/low? | |||
| 1 cloud of vermillion cytoserocin (quantity unknown) | |||
|- | |- | ||
| [[Sister Nebula]] | | [[Sister Nebula]] | ||