More actions
m Boldify table |
Greenify tables better |
||
| Line 267: | Line 267: | ||
|align="right"| 3343 | |align="right"| 3343 | ||
|align="right"| 2597 | |align="right"| 2597 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:GasIcon.png]] Gas | |[[File:GasIcon.png]] Gas | ||
|align="right"| 23754 | |align="right"| 23754 | ||
| Line 281: | Line 281: | ||
|align="right"| 4690 | |align="right"| 4690 | ||
|align="right"| 3502 | |align="right"| 3502 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:LavaIcon.png]] Lava | |[[File:LavaIcon.png]] Lava | ||
|align="right"| 6473 | |align="right"| 6473 | ||
| Line 309: | Line 309: | ||
|align="right"| 3395 | |align="right"| 3395 | ||
|align="right"| 2674 | |align="right"| 2674 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | |[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | ||
|align="right"| 6939 | |align="right"| 6939 | ||
| Line 375: | Line 375: | ||
|align="right"| 4 | |align="right"| 4 | ||
|align="right"| 2 | |align="right"| 2 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:GasIcon.png]] | |[[File:GasIcon.png]] Gas | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|- | |- | ||
|[[File:IceIcon.png]] Ice | |[[File:IceIcon.png]] Ice | ||
| Line 391: | Line 391: | ||
|align="right"| 3 | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:LavaIcon.png]] | |[[File:LavaIcon.png]] Lava | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|- | |- | ||
|[[File:OceanicIcon.png]] Oceanic | |[[File:OceanicIcon.png]] Oceanic | ||
| Line 423: | Line 423: | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:TemperateIcon.png]] | |[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- | ||
| Line 463: | Line 463: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 6 | |align="right"| 6 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:GasIcon.png]] | |[[File:GasIcon.png]] Gas</font> | ||
|align="right"| | |align="right"| 5 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 3 | ||
|align="right"| | |align="right"| 4 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|- | |- | ||
|[[File:IceIcon.png]] Ice | |[[File:IceIcon.png]] Ice | ||
| Line 481: | Line 481: | ||
|align="right"| 1 | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- | |- style="color: green" | ||
|[[File:LavaIcon.png]] | |[[File:LavaIcon.png]] Lava | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|align="right"| | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| | |align="right"| 1 | ||
|- | |- | ||
|[[File:OceanicIcon.png]] Oceanic | |[[File:OceanicIcon.png]] Oceanic | ||
| Line 517: | Line 517: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|- style="color: green" | |||
|- | |[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | ||
|[[File:TemperateIcon.png]] | |align="right"| 2 | ||
|align="right"| | |||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
| Line 536: | Line 535: | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|align="right"| 0 | |align="right"| 0 | ||
|} | |} | ||