More actions
Added Tables for Rigor/Flare rigs |
2 Guidance computer table |
||
| Line 316: | Line 316: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| 0 | | 0 Comp (Prec) | ||
|- | |- | ||
| #rigor\#flare || 0 || 1 | | #rigor\#flare || 0 || 1 | ||
| Line 330: | Line 330: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| 1 | | 1 Comp. (Prec) | ||
|- | |- | ||
| #rigor\#flare || 0 || 1 | | #rigor\#flare || 0 || 1 | ||
| Line 343: | Line 343: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
| 2 Comp. (Prec) | |||
|- | |||
| #rigor\#flare || 0 || 1 | |||
|- | |||
| 0 || 1.862 || 2.099 | |||
|- | |||
| 1 || 2.146 || 2.419 | |||
|- | |||
| 2 || 2.334 || 2.631 | |||
|- | |||
| 3 || 2.429 || - | |||
|} | |||