More actions
O'b Haru Sen (talk | contribs) m →Level I: added Rifter & Merlin for "other" weapon system |
|||
| Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
| Minmatar [[Breacher]] || shield || 3 missile || 10 || 365 | | Minmatar [[Breacher]] || shield || 3 missile || 10 || 365 | ||
|- | |||
| Minmatar [[Rifter]] || shield or armor || 3 projectile || 0 || 365 | |||
|- | |- | ||
| Amarr [[Punisher]] || armor || 4 laser || 0 || 355 | | Amarr [[Punisher]] || armor || 4 laser || 0 || 355 | ||
| Line 109: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
| Caldari [[Kestrel]] || shield || 4 missile || 0 || 325 | | Caldari [[Kestrel]] || shield || 4 missile || 0 || 325 | ||
|- | |||
| Caldari [[Merlin]] || shield || 3 hybrid || 0 || 310 | |||
|} | |} | ||