More actions
No edit summary |
Adding a nebula found in lonetrek |
||
| Line 177: | Line 177: | ||
| High/low? | | High/low? | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| [[Smoking Nebula]] | |||
| Lonetrek (not verified) | |||
| High | |||
| 1 cloud of golden mykoserocin (quantity unknow) | |||
|- | |- | ||
| [[Sparkling Nebula]] | | [[Sparkling Nebula]] | ||