More actions
3U94 Edit 1 |
3U94 Edit 1a |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|Suggested Ship/Setup | |Suggested Ship/Setup | ||
|Reward | |Reward | ||
|- | |||
|1 | |||
|Calm | |||
|NPC Sell Orders | |||
|Easy | |||
|-XX% ; + 50% | |||
|-XX% ; + 50% | |||
|-XX% ; + 50% | |||
|-XX% ; + 50% | |||
|-XX% ; + 50% | |||
|Vexor / RLML Caracal | |||
|Decayed Mutaplasmids; BPCs; Filaments | |||
|} | |} | ||