More actions
| Line 231: | Line 231: | ||
| 75 million ISK | | 75 million ISK | ||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis @ Location#01 | | rowspan=1 | From Shadow Serpentis @ Location#01 | ||
|- | |||
|- | |||
| rowspan=1 | September 2018 | |||
| Daredevil BPC | |||
| | |||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis @ Location#02 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||